انجام پروژه تولید محتوا

انجام پروژه تولید محتوا – تنها تعریف قابل فهم به طور سریع درباره تولید محتوا می توان به مجموعه حرف یا حروف معنا دار که در یک صفحه وب همراه با تصویر جهت بیان مطلبی ارائه می شود گفته می شود.

از نظر فاکتور های نگارشی  باید متن محتوای تولید شده از نظر خوانایی، طول پاراگراف، استفاده از کارکترها و … به صورت اصولی و استاندارد نگارش شود.

از طریق محتوا ایجاد شده نیاز های کاربران خود را بدون سوال و جواب پاسخگو باشید، پس بنا بر این می تواند نقش بسزایی در جذب کاربران هدف داشته باشد.

تمامی وب سایت ها و حتی شبکه های اجتماعی نیاز مند محتوایی ارزشمند خواهند بود پس باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید.

بر خلاف خیلی از باورها تهیه محتوا برای وب سایت ها و … کار آسانی نیست. این کار نیاز مند وقت، دقت، نظم و مطالعه خواهد بود.

تولید محتوا می تواند متن،تصویر،گرافیک و حتی ویدو درباره یک موضوع قابل بحث باشد، نیاز هست تا در پیاده سازی تولید محتوا اصول و قوانین موتور های جستجو گر رعایت شود.

تولید محتوا خوب می تواند بازدید وب سایت شما را بالا ببرد و باعث بهبود رتبه شما در گوگل شود.

انجام پروژه تولید محتوا

انجام پروژه تولید محتوا - توضیحات

انجام تولید محتوا با توجه به نیازها و ساختارهای که وجود دارد متفاوت خواهد بود، تولید محتوا در این مجموعه ها با شیوه و روش‌های مختلفی پیاده سازی می شوند، پس بنابراین شناخت آنها لازمه تولید محتوا خواهد بود.

می توان واژه محتوا را به جای رسانه استفاده کرد، امروزه واژه محتوا در حوزه رسانه، تبلیغات و بازاریابی به صورت گسترده ای دیده می شود.  

مراکز خرید، شرکت ها،  آموزشگاه ها،  مراکز خدماتی و کسب و کارهایی که از صفحات وب و شبکه های اجتماعی استفاده می کنند نیازمند تولید محتوا اصولی خواهند بود. 

درواقع با تولید محتوا می توانید محصولات و یا خدمات خود را با استفاده از ابزارهای  متصل به اینترنت جهت شناساندن صفحه وب کسب و کار شما به جستجو های انجام شده توسط موتور های جستجوگر کمک شایانی داشته باشد.

محتوای متنی:  این محتوا به صورت نوشته در وب سایت و شبکه های اجتماعی می باشد، که توسط کاربران بازدید کننده از وب سایت یا شبکه اجتماعی مطالعه می شود.

محتوای تصویری: به تمام تصاویری که در وبسایت ها مشاهده می کنید محتوای تصویری گفته می شود، محتوای تصویری  به تصویر کشیدن محتوای متنی جهت ماندگاری بیشتر مطالب مطالعه شده خواهد بود.

محتوای ویدویی: گاهی اوقات بهتر است به جای محتوای متنی  و تصویری محتوای ویدیویی تولید شود،  محتوای ویدیویی این امکان را صادر می کند کاربرد بدون نیاز به مطالعه مطالب یک وب سایت را به صورت  صوتی و تصویری دریافت نمایند.

 این موضوع بیشتر برای معرفی سایت و یا مطالب آموزشی  قابل استفاده است.

چه وب سایت هایی و شبکه های اجتماعی نیازمند به تولید محتوا هستند؟

با توجه به گستردگی استفاده از اینترنت در کسب و کارهای اینترنتی دیگر به ندرت مشاهده می کنیم که کسب و کاری در فضای مجازی قرار نگرفته باشد.

با توجه به فاکتورهای موتور های جستجوگر که دائماً در حال تغییر هستند بحث تولید محتوا بسیار حائز اهمیت بوده به طوری که هرکس به کاری  از جمله کسب و کارهای  فروشگاهی شرکتی خدماتی آموزشی خبری از این موضوع غافل نشده اند و دائماً در حال تولید محتوا هستند.

به این موضوع باید دقت شود تولید محتوای انجام شده باید بتواند ذهن مخاطب را درگیر کرده تا بخاطر مطالب خسته کننده و بدون مفهوم باعث انصراف از مطالعه تولید محتوای انجام شده گردد.

فواید تولید محتوای خوب و  اصولی  

تولید محتوای انجام شده باید در موضوعات مربوط به همان حوزه قرار گیرد، مثلاً در یک وب سایت فروشگاهی باید موضوعات تولید محتوا در حیطه همان فروشگاه و یا فروشگاه های دیگر و یا بهتر بگوییم در حیطه همان کسب و کار  انجام گیرد.

فواید تولید محتوا به صورت کلی به شرح زیر است:

– افزایش آگاهی  درباره یک موضوع یا برند

– افزایش بازدید از کسب و کار

– صرفه جویی در زمان پاسخ به سوالات کاربران

– جذب مخاطب بیشتر و تبدیل مخاطب ها گذرا به مخاطب های دائمی

انجام پروژه تولید محتوا - وب سایت، شبکه های اجتماعی، تبلیغاتی

انجام پروژه تولید محتوا در وب سایت آپم کا چگونه است؟

انجام پروژه تولید محتوا به طور کلی به سه دسته تقسیم می شود

– انجام پروژه تولید محتوا وب سایت

– انجام پروژه تولید محتوا شبکه های اجتماعی

–  انجام پروژه تولید محتوا تبلیغاتی

انجام پروژه تولید محتوا برای وب سایت معمولاً به صورت متنی، تصویری، صوتی و ویدیوی خواهد بود، که معمولاً تولید محتوای متنی و تصویری بیشتر از تولید محتوای صوتی و ویدیویی خواهد بود.

در این روش تولید محتوا به صورت تصویری و متنی خواهد بود، تولید محتوای ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام می تواند در بحث آموزش و … کاربرد بسزایی داشته باشد، اما باید به این نکته توجه داشت که تولید محتوا را در چه موضوعاتی مناسب پیاده سازی خواهند بود.

تولید محتوای تبلیغاتی جهت پوستر ها،  بروشورها و امسال این موضوعات خواهد بود این تبلیغات به صورت متنی تصویری ادغام با کارهای گرافیکی خواهد بود.

انجام پروژه تولید محتوا - تولید کننده محتوا کیست؟

احتمالا در ذهنتان سوال باشد تولید محتوا به صورت انفرادی انجام گیرد یا کار تیمی؟ در پاسخ به این سوال باید گفت مسلماً کار تیمی  پتانسیل بهترین نسبت به کار انفرادی خواهد داشت.

 در کار تیمی به دلیل دقت بالا،  نظم و مدیریت از همه مهمتر همفکری  بهترین روش جهت تولید محتوا خواهد بود. 

اما به این نکته توجه داشته باشید اگر کار انفرادی انجام گیرد جای نگرانی نیست فقط کمی این پروژه زمان بیشتری جهت پیاده سازی نیاز دارد.

تولید محتوای انفرادی نیازمند افراد متخصص در زمینه تولید محتوای متنی،  گرافیکی، تصویری خواهد بود.

با توجه به مطالب گفته شده در صورتی که شما نیازمند به تولید محتوای زیادی هستید و یا نیاز دارید تا رتبه بهتری از نظر سایر رقبا کسب کنید  کار تیمی را به شما پیشنهاد می کنیم.

مثلا سایت خبری  را در نظر بگیرید شاید روزانه نیاز باشد  تعداد زیادی خبربه صورت روزانه نشان داده شود پس بنابراین این کار نیازمند کار مدیریتی و تیمی خواهد بود.

اعضای تیم تولید محتوا چه کسانی را شامل می شود؟

مدیر: مسئول مدیریت تیم تولید کننده محتوا  و نظارت بر عملکرد اعضای تیم

ایجاد کننده: به نیروهای متخصص ای که در زمینه‌های ایجاد متن، گرافیک، صوتی، تصویری ایفای نقش می کنند گفته می شود، این اعضا متخصص  ممکن است از دو نفر تا ۱۰ نفر و یا بیشتر را شامل می شود

کنترل کننده: به متخصصی گفته می شود که مشکلات و اشتباهات تیم ایجاد کننده را بررسی و  رفع می نمایید. 

متحصص سئو: جهت سئو سازی محتوا ایجاد شده در وب سایت سئو کار لازم است که از نظر سئو انجام پروژه تولید محتوا را کنترل و به اصطلاح اقدامات لازم جهت ایندیکس شدن سایت انجام می دهد.

امروزه همه افراد می توانند به عنوان تولید کننده محتوا فعالیت خود را شروع کنند فقط باید به  این نکته توجه داشته باشید که این موضوع نیازمند به یادگیری در زمینه تولید محتوا از نظر تولید محتوای متنی،  گرافیکی،  صوتی و ویدیویی خواهد بود. 

در واقع توسعه دهنده محتوایی باید به  اصول و قوانین تولید محتوا مهارت و اشراف کافی را داشته باشد تا بتوانند صفحات وب خوبی را به نمایش بگذارد.

اما چه کسانی می توانند تولید کننده محتوا باشند؟

– توسعه دهندگان وب

– متخصص سئو و بهینه سازی

– نویسندگان (تولید محتوا)

انجام پروژه تولید محتوا - تعرفه تولید محتوا

قبل از هرگونه ثبت سفارشی مشاوره رایگان را فراموش نکنید تا به شما اطلاعات کافی در مورد انجام پروژه و حتی کسب و کار جهت راه اندازی داده شود. 

شما میتوانید از طریق ارسال تیکت یا صفحه تماس با ما قبل از ثبت پروژه از انجام پروژه  و فعال بودن تیم مورد نظر اطلاعات کسب نمایید.

به این نکته توجه داشته باشید بعد از پرداخت موفق در صفحه تایید پرداخت فرمی برای شما ارسال می شود،  این فرم  شرح حال  پروژه شما می باشد.

قبل از ثبت سفارش و ارسال فرم قرارداد همکاری نکاتی را یادآور می شوم:

–  ارسال فرم بعد از ثبت سفارش الزامی است پروژه بر اساس آنچه که در فرم ثبت شده انجام می پذیرد. 

– در صورت فراموشی و یا عدم ثبت سفارش و ارسال فرم با بخش پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید، تا مشکل ایجاد شده شناسایی و رفع گردد.

– حتماً قسمت قوانین ثبت پروژه را مطالعه فرمایید زیرا با تیکت زدن قسمت مطالعه کردن به معنای تایید و پذیرش قوانین آپم کا خواهید بود.

– در صورت بروز هرگونه مشکل  پشتیبان فنی و کارشناسی ما را در جریان بگذارید تا در کمترین زمان مشکل ایجاد شده را برطرف سازد.

– انصراف از پروژه باید دلیل توجیهی و قابل قبولی را داشته باشد چون مبلغ دریافت شده به عنوان بودجه پروژه از شما در ابتدای کار بابت هزینه خرید هاست دامنه و سایر ابزارهای مورد همچنین محاسبه دستمزد ها تا درصد پیشرفت پروژه خواهد بود.

– لطفا از اطلاعات حقیقی و حقوقی واقعی در ثبت سفارش استفاده کنید، اطلاعات شما در نزد وب سایت آپم کا محفوظ خواهد بود.

تعرفه تولید محتوا
عنوانتوضیحاتقیمتسبد خرید

تولید محتوا پکیج 3

با خرید تولید محتوا پکیج 3-صفحه ای تولید متن بر

2,700,000تومان

تولید محتوا پکیج 2

با خرید تولید محتوا پکیج 2-صفحه ای تولید متن بر

1,800,000تومان

تولید محتوا پکیج 1

با خرید تولید محتوا پکیج  1-صفحه ای تولید متن بر

900,000تومان