طراحی و راه اندازی وب سایت

مقدمه

طراحی و راه اندازی وب سایت آپم کا – تمام تلاش خود را جهت پیش برد و توسعه کسب و کار های اینترنتی شما همراه با نیروهای متخصص را خواهیم داشت.

در چند سال خدمت رسانی به کارفرمایان عزیز توانستیم تجربیات و اطلاعات بی نظیری در زمنیه طراحی و راه اندازی وب سایت کسب نمایم.  

با انجام مشاوره، برنامه ریزی، تجزیه و تحلیل و انجام پروژه ها به همراه مطالعات گسترده توانسته ایم در نظرات کارفرمایان و کاربران و حتی همکاران نقاط قوتی و خدمات قابل قبولی را برای آنها داشته باشیم.

ما می توانیم کسب و کارها را با استفاده از بستری امن به همراه پشتیبانی علمی و فنی گسترش و توسعه دهیم و کسب و کار های دیجیتال و یا تبدیل کسب و کار های سنتی به دیجیتال را به سر انجام بر سانیم.

ما طراحی و راه اندازی وب سایت را به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با استاندارد های طراحی وب سایت ایجاد می نماییم.

وب سایت های فروشگاهی، خدماتی و سایر وب سایت ها را به روش های مختلف و بر اساس نیاز های کاربران طراحی و پیاده سازی می کنیم و تا به سرانجام رساندن هدف با آنها همراه و همگام خواهیم بود.

خدمات طراحی سایت آپم کا
طراحی و راه اندازی وب سایت

توضیحات:

همیشه جهت طراحی و راه اندازی وب سایت یک کسب و کار واقعی و پایدار ( اینترنتی ) باید با توجه به نوع کسب و کار ( فروشگاهی – خدماتی ) اقدام به تهیه و راه اندازی یک وب سایت جهت مرکزیت فروشگاه خود فراهم آورید.

اما باید توجه کرد این کار به دلیل تخصصی بودن نیاز مند اعضای تخصصی خواهد بود تا بتوانند شما و کسب و کارتان را در مسیر واقعی یکی کسب و کار اینترنتی حمایت و هدایت کنند.

در واقع بهترین روش های طراحی و راه اندزی  وب سایت از طریق کد نویسی و سیستم قدرتمند مدیریت محتوا وردپرس است که ( 95% ) از کارفرمایان به دلیل هزینه زیاد و صرف زمان بیشتر در کد نویسی استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس را جایگزین کرده اند.

باید به این نکته توجه داشت که وردپرس بر خلاف خیلی از نظرها و باورها یک سیستم قدرتمند با توانایی عملیاتی فوق العاده زیادی است. امروزه با استفاده از فناوری های نوین در کد نویسی و ابزار سازی تقریبا تمامی نیاز های کارفرمایان از نظر وب سایتی را بر طرف می سازد.

امروز به ندرت پیش می آید که سایتی را به صورت کد نویسی پیاده سازی کنند، چون وردپرس یک سیستم دارای تنوع پلاگینی رایگان و پولی بسیار زیادی است که تقریبا تمام نیاز های کاربران از نظر طراحی و راه اندازی وب سایت را بر طرف می سازد.

دلایل خاص استفاده از وردپرس بجای برنامه نویسی:

– صرفه جویی در زمان

– کاهش هزینه های طراحی و راه اندازی و نگهداری

– راه اندازی و مدیریت بخش های مختلف بدون نیاز به برنامه نویس

موارد بالا جزئی از خواص راه اندازی وب سایت با وردپرس است که می توان مهم ترین دلایل استفاده از وردپرس بجای کد نویسی باشد.

به این نکته توجه داشته باشید وردپرس بخاطر منبع باز بودن می توان آن را کد نویسی یا تغییراتی در کدها ایجاد کرد که این امر نیازمند به متخصص برنامه نویس خواهد بود.

اما در بعضی مواقع با توجه به درخواست کارفرما و یا پیچیدگی در طراحی ونوع پیاده سازی قسمت ها و بخش های مختلف  وب سایت نیاز هست که کار به تیم برنامه نویس سپرده شود که این کار نیاز مند تیم پروژه و برنامه نویسان با تجربه خواهد بود.

به هر حال ما توانایی پیاده سازی و راه اندزی هر دو روش جهت ایجاد و خلق وب سایت را دارا هستیم که همیشه تلاش ما بر این بوده تا رضایت کاربران و کارفرمایان خود را جلب نماییم.

مدل های طراحی و راه اندازی وب سایت جهت کسب و کار اینترنتی

– تبدیل کسب و کار فیزیکی یا سنتی به کسب و کار اینترنتی

– راه اندازی کسب و کار اینترنتی

هزینه های راه اندازی طراحی و راه اندازی وب سایت

در طراحی و راه اندازی وب سایت هزینه ها بستگی به نوع وب سایت از نظر کد نویسی و وردپرس بودن آن محاسبه خواهد، که از هزینه هاست و دامنه، راه اندازی، برنامه نویسی، زمان و پیچیدگی طراحی و راه اندازی وب سایت محاسبه می شود.

قبل از اینکه به ادامه توضیحات بپردازم به این نکته توجه داشته باشید که تمامی خرید ها و هزینه های بر اساس قیمت پیشنهادی ثبت شده توسط کارفرما صورت می گیرد.

در صورتی که هزینه ها فراتر از مبلغ پیشنهاد شده باشد به کارفرما اطلاع رسانی می شود.

تعیین کننده اصلی هزینه تیم انجام دهنده پروژه خواهد بود.

 

مراحل درخواست انجام پروژه طراحی و راه اندازی وب سایت در آپم کا

انجام پروژه آپم کا

نکات مهم :

دقت نمایید که توضیحات باید دقیق و کامل باشد و شرح حال کاملی از نیازمندی های  طراحی و پیاده سازی وب سایت مورد نیازی که از ما انتظار دارید را ارائه دهید، چون انجام پروژه بر اساس آن چیزی که به ثبت رسیده و هزینه پرداخت شده انجام خواهد شد.

در صورتی که موردی فراموش و یا در درخواست ثبت نشده باشد با توجه به نظر تیم پروژه شامل هزینه و ویرایش اطلاعات ثبت شده توسط مدیر می باشد.

قیمت پیشنهادی خود را جهت ثبت از کمترین قیمت به بیشترین قیمت بر اساس واحد پولی تومان وارد کنید.

بعد از ثبت و تایید پروژه مبلغ پروژه از طریق فرم های پرداختی از شما دریافت خواهد شد و پروژه عملیاتی خواهد شد.

تمامی پرداخت ها به صورت آنلاین انجام می شود و  بجر درگاه ها و شماره حساب های بانکی که در وب سایت جهت مبادلات پولی معرفی شده را نادیده بگیرید و از انجام پرداخت به صورت دستی و کارت به کارت به تیم همکاران جدا خود داری نمایید. 

لطفا قوانین ثبت پروژه را حتما مطالعه فرمایید زیرا با تیک زدن و عدم مطالعه قوانین شما قوانین را پذیرفته و آن را مطالعه کرده اید.

گام اول – بعداز انجام مشاوره و  مشخص شدن هدف ساختاری وب سایت نوبت به ثبت پروژه و انتخاب تیم همکار جهت طراحی و پیاده سازی وب سایت است.

در این مرحله بعد از انتخاب پروژه و تعیین هزینه توسط کارفرما و ثبت پروژه منتظر تاییدیه پروژه توسط کارشناسان وب سایت باشید ممکن است این کار از یک ساعت تا 24 ساعت زمان نیاز داشته باشد لطفا تا زمان اعلام شده تاییدیه صبور باشید.

زمان اعلام شده جهت بررسی و انتخاب تیم انجام دهنده پروژه خواهد بود. بعد از ثبت پروژه تا زمان اعلام رسمی از سمت وب سایت از پرداخت هر گونه هزینه ای به سایت خود داری نمایید.

گام دوم – بعد از تایید پروژه توسط کارشناسان و انتخاب تیم یا مجری جهت انجام خدمات طراحی و راه اندازی وب سایت نوبت به پرداخت هزینه پروژه خواهد رسید. بعد از پرداخت هزینه پروژه و تاییدیه نهایی پروژه توسط کارشناسان، تیم یا مجری شروع به انجام پروژه با توجه به اهداف ثبت شده خواهند کرد.

در زمان انجام خدمات وب سایت و پروژه مجریان و کارشناسان سایت متعهد هستند که با کارفرمایان تمام و کمال همکاری لازم را داشته باشند.

 نکته: 

– در واقع مبلغ شما در نزد وب سایت آپم کا تا اتمام پروژه بلوکه خواهد شد. دقت نمایید چون هزینه ها صرف خرید و ابزارهای مورد نیاز و خدمات طراحی وب سایت و پروژه خواهد بود، خرید ها از مبلغ کسر و دستمزد و سایر هزینه های جانبی در پایان پروژه و اعلام تاییدیه کارفرما به عنوان پایان پروژه انجام خواهد شد.

– در حین انجام پروژه از همه کارفرمایان عزیز و مجریان طرح خواهشمندیم که با کامل احترام و صبر و حوصله پروژه را کنترل و مدیریت کنند تا در بهترین و کمترین زمان ممکن پروژه به سر انجام رسانیده شود.

قبل از تحویل پروژه به کارفرما، پروژه نهایی توسط آزمایشگر وب سایت آزمایش خواهد شد تا موارد و مشکلات احتمالی شناسایی و برطرف شود.

گام سوم – در این گام طراحی و راه اندازی وب سایت انجام شده و یا پروژه تحویل کارفرما و یا سفارش دهنده خواهد شد که و به مدت سه روز زمان در اختیار دارد که پروژه را بررسی و موارد فنی ناقص و مشکلات را جهت برطرف کردن به تیم مجری یا مجریان گزارش داده تا مشکل و یا تغییرات نهایی بر روی پروژه انجام شود.

واعلام اتمام پروژه توسط کارفرما