-_ قرارداد انجام پروژه و خدمات _-

قراردادی شامل تمامی قوانین و باید ها و نباید ها به صورت مکتوب جهت انجام پروژه در زیر لیست شده. این قوانین جهت انجام خدمات و پروژه مورد استفاده قرار گرفته که شامل تعهداتیست که هر دو گروه باید به آن احترام بگذارند.

قوانین و شرایط قرارداد

 • در ثبت اطلاعات پروژه دقت فرمایید در صورت بروز مشکل کارشناسان ما را در کمتر از ۲۴ ساعت تا قبل از اجرای پروژه با خبر سازید تا اطلاعات شما ویرایش شوند.
 • هزینه های دریافتی در هنگام ارسال اطلاعات پروژه در نزد مالی و حسابرسی سایت محفوظ نگهداری خواهد شد و تا زمان تایید انجام پروژه از طرف کارفرما مبلغ پروژه بلوکه خواهد شد.
 • قبل از ثبت پروژه تحقیقات و مشاوره های خود را انجام دهید که در هنگام انجام پروژه به مشکلی بر نخورید.
 • هزینه های دریافتی غیر قابل بر گشت خواهد بود بجز موارد خاص که تیم یا همکاران به تشخیص کارشناسان و مدیران عدم همکاری را با کار فرما را داشته باشند.
 • در صورت بروز هر گونه مشکل فنی ، علمی ، قراردادی ، سریعا کارشناسان ما را  از طریق بخش های تعریف شده ارتباطی مطلع سازید.
 • لطفا هنگام ارسال فرم شرایط و قوانین قراراد را با دقت مطالعه کنید زیرا بعد از زدن تیکت و ارسال فرم به معنای پذیرفتن قرار خواهد بود.
 • انتخاب مجری یا تیم پروژه بر اساس پیچیدگی و سختی کار خواهد بود.
 • پروژه ها به صورت مجزا از هم در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز کارفرما بتواند بر اساس عمکلرد خروجی پروژه برنامه ریزی های خود را داشته باشد.
 • پروژه بعد از ثبت،از ۱ ساعت تا ۲۴ ساعت در بخش مشاهده پروژه های ثبت شده قابل پیگیری ایست آما چرا این زمان؟! چون لازم است تا برنامه ریزی،مدیریت،خریدها، و امکانات لازم و مجری و یا تیم پروژه بررسی و تقسیم کار شود تا مشکلی در روند اجرای پروژه شکل نگیرد.
 • بعد از تایید پروژه توسط کارشناسان از طریق ارسال پیامک جهت پیگیری پروژه / ثبت پروژه و فعالسازی آن جهت انجام اجرای پروژه اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت عدم دریافت پیامک با کارشناسان ما بعد از ۲۴ ساعت تماس حاصل نمایید تا روند کار پیگیری شود.
تعهدات ما :
 1. ما متعهد می شویم که پروژه در خواستی از طرف کارفرما بعد از تایید کارشناسان به نحوه قابل قبول تکمیل و به کارفرما تحویل داده شود.
 2. نظم و انظبات و سرعت عمل در انجام پروژه از اولویت های کاری ما خواهد بود.
 3. اطلاعات کاری شما بدون حکم حقوقی و قضایی در اختیار هیچ یک از ارگانهای دولتی ، شرکتی ، و … قرار داده نخواهد شد.
 4. تا پایان زمان پروژه  همراه با کارفرما همکاری و همراهی لازم را خواهیم داشت.
 
تعهدات شما :
 1. متعهد می شوم که مشنور اخلاقی را رعایت کنم و در صورت برخورد با مشکل مراجع و کارشناسان مربوطه را در جریان روند کار قرار داده تا موضوع پیگیری و مشکل بر طرف گردد.
 2. اطلاعات کاربری کسب و کار خود را به جز خودم و مدیر گروه فناوری در اختیار هیچ شخص،نهاد،ویا شرکتی قرار نخواهیم داد. در صورت مشاهده و یا اطلاع از موضوع پروژه از نظر کاری و پروژه ای مسدود و کنسل خواهد شد و هزینه غیر قابل بر گشت خواهد بود.( چون بعضی مواقع متاسفانه مشکلاتی رو برای تیم و شرکت به دلایل مختلف به وجود می آورند که علاوه بر مشکل جهت کسب و کار ، تیم و گروه پروژه را با مشکلات و ضرر های مالی و زمانی روبه رو می کنند. که غیر قابل قبول خواهد بود – و فقط با دستور مدیر و بررسی پروژه مجددا فعالسازی خواهد شد.)
 3. متعهد می شوم زمانی که کار را تحویل گرفتم بر اساس زمان تعیین شده پروژه بررسی و جهت رفع آن کارشناسان تیم پروژه را مطلع و مشکل را بر طرف سازند.(زمانبدی بر اساس نوع و وسعط پروژه انجام خواهد شد.) در غیر این صورت عواقب آن را پذیرا هستم.
 
 
قوانین و مقررات در هر کسب و کار و شرکت و جامعه ای وجود دارد و کسانی از قانون باید ترس داشته باشند که انسانهای بی نظم و بدون تعهد به کار باشند.

ما در تمام ساعات شبانه روز همراه شما خواهیم بود.